Kalendarz Książkowy Planer 2024 Fioletowy Super Mama PIY222

Nowy produkt

36582

Ten produkt nie występuje już w magazynie

50,00 zł

Karta

MateriałTworzywo sztuczne
FunkcjePlaner
TypA5
KolorFioletowy

Więcej informacji

Szukasz idealnego kalendarza, który nie tylko pomoże Ci zorganizować każdy dzień, ale także będzie ozdobą Twojego biurka lub wnętrza? Nasz kalendarz książkowy w twardej okładce w kolorze Fioletowym to rozwiązanie, na które czekałeś!

Nasz kalendarz książkowy to połączenie funkcjonalności i stylowego designu. Wytrzymała, twarda okładka wykonana z wysokiej jakości materiału skóropodobnego nie tylko zapewnia ochronę Twojego kalendarza, ale także nadaje mu elegancki wygląd.

Jego elegancka okładka nie tylko chroni zawartość, ale także dodaje mu stylu. Każda strona kalendarza zapewnia mnóstwo miejsca na zapisywanie planów, ważnych dat i notatek, co ułatwia codzienne zarządzanie obowiązkami. Układ tygodniowy ułatwia planowanie spotkań i wydarzeń, a wykaz świąt i dni wolnych od pracy pozwoli Ci lepiej kontrolować swój czas.

Dodatkową praktyczną funkcją naszego kalendarza jest zakładka, która ułatwia Ci szybkie przechodzenie między stronami i śledzenie bieżącego tygodnia.

Na końcu kalendarza znajdziesz kilka map drogowych, co może być niezwykle przydatne podczas podróży i planowania tras.

Każda strona kalendarza zawiera informację o dniu miesiąca i tygodnia, dzień roku, fazy księżyca. Na dole strony znajdziesz również mniejszy kalendarz na najbliższe kilka miesięcy.

Z tyłu kalendarza oprócz przydatnych map drogowych znajdziesz również wzór oświadczenia o zdarzeniu drogowym, miejsce na numery telefonów, numery kierunkowe różnych państw, mapę stref czasowych, mapę odległości, a nawet międzynarodowe skróty samochodowe.

Nasz Kalendarz książkowy to nie tylko narzędzie do organizacji czasu, ale także wyraz Twojego osobistego stylu. Wybierz elegancję i funkcjonalność, zamów teraz nasz Kalendarz książkowy w twardej okładce z materiału skóropodobnego i zacznij planować swój rok w wyjątkowy sposób.

W naszej ofercie

Ostatnie opinie naszych Klientów

 


Kurier:

DPD

Płatność na konto:

(2 dni robocze)

        

15.99 PLN

inpost

Płatność na konto:

(2 dni robocze)

Płatność za pobraniem:     

(2 dni robocze)        

15.99 PLN

16.99 PLN

inpost

Płatność na konto:   

(2-3 dni robocze)

11.99 PLN

  


List polecony ekonomiczny:

poczta polska

Płatność na konto:   

(4 dni robocze)

6.99 PLN

Scroll To Topas