OFERTA DLA FIRM

Chcesz wprowadzić do swojej oferty nowoczesne i designerskie etui na telefon? Nic prostszego!

W obecnych czasach większość ludzi posiada telefon komórkowy. Dlatego warto do swojej oferty wprowadzić etui, z własnym logo lub indywidualnym nadrukiem.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji etui na telefony komórkowe. W naszej ofercie znajdziesz również różne rodzaje case’ów, wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Możesz wykonać indywidualny projekt lub wybrać spośród wzorów dostępnych na stronie.

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego rodzaju case’a lub w projektowaniu wzoru? Nasz zespół chętnie posłuży radą i zaprojektuje grafikę według Twojego pomysłu.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, napisz do nas! W wiadomości podaj informacje niezbędne do wstępnej wyceny:

  • produkty, które Cię interesują,
  • przewidywana ilość.

Otrzymasz od nas próbki produktu, indywidualny projekt, warunki współpracy oraz cennik usług. Realizujemy zamówienia już od jednej sztuki!

Napisz do nas, jeśli jesteś:

  • początkującym przedsiębiorcą, któremu zależy na profesjonalnym wizerunku i podążaniu za najnowszymi trendami na rynku,
  • posiadasz firmę zajmującą się sprzedażą akcesoriów GSM i chcesz poszerzyć swoją bazę towarową o spersonalizowane etui do telefonów dla swoich Klientów.
  • działasz w branży modowej, jesteś producentem własnej linii odzieżowej i posiadasz własną markę lub kolekcję,
  • właścicielem, menadżerem lub kierownikiem firmy, która zatrudnia przedstawicieli handlowych posługujących się telefonami, tabletami firmowymi i zależy Wam na dodatkowej prezentacji LOGO Waszej firmy.

Nie zwlekaj! Od jutra możesz podnieść swoją sprzedaż na akcesoria GSM dzięki współpracy z funnycase.pl: [email protected]
Scroll To Topas